Lineage ][ - Gothic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lineage ][ - Gothic Discussion Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
l2topzone.com

 

 citeste aici

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Piccolo




Posts : 12
Join date : 2010-01-06

citeste aici Empty
PostSubject: citeste aici   citeste aici Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 8:05 pm

Faci ceva cu lethala?Deci...te rog frumos sa faci ceva cu lethala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

citeste aici Empty
PostSubject: Re: citeste aici   citeste aici Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 9:56 pm

si clasa dagger ce face fara lethal? se duce la spoil?
Toate clasele au avantaje si dezaantaje !
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
Piccolo




Posts : 12
Join date : 2010-01-06

citeste aici Empty
PostSubject: Re: citeste aici   citeste aici Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 10:32 pm

pai stai putin sa inteleg...ai facut long cast si long re-use la dreaming,dar lethala poti sa o dai in 2 sec(din 3 lethale 1 prinde).Cine are avantaj aici?Vezi ca trebuie sa rezolvi si trance de la bishop,ca pe ala nu l-ai facut!
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

citeste aici Empty
PostSubject: Re: citeste aici   citeste aici Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 11:29 pm

vrei sa-ti dau paste din config sa vezi care e sansa la lethal? nu crezi ca exagerezi un pic cand zici ca din 3 , 1 e lethal? amandoi stim ca da.

Trance ramane cum e . Skilurile la mag care le-am modificat trebuiau modificate pentru a balansa clasele.
Stiu ca inca mai sunt probleme dar inca lucrez la ele . L2j nu e asa usor cum crezi sau cum pare.
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
Piccolo




Posts : 12
Join date : 2010-01-06

citeste aici Empty
PostSubject: Re: citeste aici   citeste aici Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 1:33 am

[quote="Admin"]vrei sa-ti dau paste din config sa vezi care e sansa la lethal? nu crezi ca exagerezi un pic cand zici ca din 3 , 1 e lethal? amandoi stim ca da.

Crede-ma ca uneori iau lethala din prima...mai bine ai face un dagger si sa incerci.Apropo sa stii ca nu sunt singurul de pe serv care tipa pt lethala,crede-ma ca mai sunt si altii pe langa mine,sau macar fa re-use mai mare si terminam balciu.

Trance ramane cum e . Skilurile la mag care le-am modificat trebuiau modificate pentru a balansa clasele.

Ai modificat magu si l-ai facut praf, nu mai este bun de nimic si sincer eu nu am vazut pe nici un server sa fie atack speed acelasi cu casting speed.
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

citeste aici Empty
PostSubject: Re: citeste aici   citeste aici Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 10:07 am

se mai intampla sa iei lethal , altfel nu ar fi dagger
se mai intampla sa iei anchor , altfel nu ar fi necro
se mai intampla sa iei 2 magi critical di care sa mori - sps
si lista continua.
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
Piccolo




Posts : 12
Join date : 2010-01-06

citeste aici Empty
PostSubject: Re: citeste aici   citeste aici Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 11:50 am

se mai intampla sa strici unele clase si altele sa le lasi la fel
oricum merci pt rasp, vad ca nu ma inteleg cu tine.
sa moara bibi daca am vazut admin ca tine,faci praf clasa de mag dar la paladin cu stunu nu faci nimic,pai bai frate d-aia ti-a scazut populatia pe server.
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

citeste aici Empty
PostSubject: Re: citeste aici   citeste aici Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 9:46 am

tzi se pare ca nu am facut nimic la paladin?
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
Sponsored content





citeste aici Empty
PostSubject: Re: citeste aici   citeste aici Icon_minitime

Back to top Go down
 
citeste aici
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lineage ][ - Gothic :: Romana - Romanian Section :: In General-
Jump to: