Lineage ][ - Gothic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lineage ][ - Gothic Discussion Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
l2topzone.com

 

 VOTATI -- IMPORTANT

Go down 
+2
AngelRo
Admin
6 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: VOTATI -- IMPORTANT   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 4:09 pm

Vrea ca voi sa votati schimbarile ce vor urma pe server si anume:

VRETI CA : max enchant sa ramana +50 sau sa facem +16 (safe 3 max +16 70%)
VRETI CA : Perioada de oly sa ramana 1 saptamana? sau sa facem 2 saptamani? sau 1 luna?
VRETI CA : Sa adaug pe server un set special si un set de arme special (custom , cu stats mai bune ca si vesper , dar nu overpowered)

Voi face schimbarile in cateva zile , dupa cum veti vota voi Smile
Va rog sa scrieti(daca vreti) si de ce vreti asa si nu altfel...
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
AngelRo

AngelRo


Posts : 11
Join date : 2010-01-30

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: Re: VOTATI -- IMPORTANT   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 4:29 pm

Admin wrote:
Vrea ca voi sa votati schimbarile ce vor urma pe server si anume:

VRETI CA : max enchant sa ramana +50 sau sa facem +16 (safe 3 max +16 70%)
VRETI CA : Perioada de oly sa ramana 1 saptamana? sau sa facem 2 saptamani? sau 1 luna?
VRETI CA : Sa adaug pe server un set special si un set de arme special (custom , cu stats mai bune ca si vesper , dar nu overpowered)

Voi face schimbarile in cateva zile , dupa cum veti vota voi Smile
Va rog sa scrieti(daca vreti) si de ce vreti asa si nu altfel...



enchant e bun safe 3 max 16(e o parere generala)
olly=2 saptamani(poate cateva zile din saptamana nu esti acasa si nu ai posibilitate sa joci dar in 2 saptamani...poti)...ar fi o idee ca in olly sa se joace cu seturi ne-enchantate si nu custom e doar o idee...sa nu se mai zica de overpowered players(A grade Razz) doar o idee

set special=super tare ( dar nu asa de usor de luat ,sa se faca o diferenta intre playerii care joaca de mult pe server si cei noi)
Back to top Go down
vicking




Posts : 9
Join date : 2010-02-09

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: da idei destul de bune   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 4:42 pm

dar cum ramane cu playery care joaca de mult si au deja +50?
si care au mai suferit in urma schimbarilor si cand sa trecut de la +25 la max 50
Back to top Go down
AngelRo

AngelRo


Posts : 11
Join date : 2010-01-30

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: Re: VOTATI -- IMPORTANT   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 4:48 pm

decat la enchant ar fi problema......cred ca cei care au +50 ar trebui sa ramana cu +16 ...nush sau daca ar fi o problema sa ramana enchant la fel si ratele deasemenea dar cu celalalte lucruri raman la afirmatiile anterioare...si daca s-ar putea schimbarile sunt bun venite cat mai repede
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: Re: VOTATI -- IMPORTANT   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 5:11 pm

vicking wrote:
dar cum ramane cu playery care joaca de mult si au deja +50?
si care au mai suferit in urma schimbarilor si cand sa trecut de la +25 la max 50

Armele se vor transforma automat , nu veti pierde nimic! si anume: cine are +50 se transforma in +16 , cine are +45 in mai putin , +40 si mai putin +35 la fel , si tot asa , in asa fel incat nimeni sa nu piarda nimic! Daca se hotaraste sa trecem la varianta cu +16 maxim , voi face un tabel cu felul in care se vor transforma armele ai armurile , in orice caz nu veti pierde nimic.
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
vicking




Posts : 9
Join date : 2010-02-09

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: Votez pentru   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 5:22 pm

E bine atunci max+16,hero 1 sapt,set nou mai bun ca vespa(asi propune apela pt aspect -arata cel mai bine)
Back to top Go down
AngelRo

AngelRo


Posts : 11
Join date : 2010-01-30

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: Re: VOTATI -- IMPORTANT   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 5:24 pm

vicking wrote:
E bine atunci max+16,hero 1 sapt,set nou mai bun ca vespa(asi propune apela pt aspect -arata cel mai bine)

eu raman la ideaa de hero 2 saptamani,mai pleaca lumea in CO,vacanta Smile
Back to top Go down
SoulSeparator




Posts : 11
Join date : 2010-02-25

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: Re: VOTATI -- IMPORTANT   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 9:14 pm

II buna ideea cu 2 sapt hero si +16 max ...dar inca ceva trebe neaparat sa faci balance pt ca tanku si un kamael cu +7 set si arma +20 ma bate de ma zapaceste ....si eu am +40 set si +50 arma ......Pleaca lumea de pe server ceea ce ii pacat pt faza asta si nu mi se pare normal !!!!
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: Re: VOTATI -- IMPORTANT   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 9:28 pm

SoulSeparator wrote:
II buna ideea cu 2 sapt hero si +16 max ...dar inca ceva trebe neaparat sa faci balance pt ca tanku si un kamael cu +7 set si arma +20 ma bate de ma zapaceste ....si eu am +40 set si +50 arma ......Pleaca lumea de pe server ceea ce ii pacat pt faza asta si nu mi se pare normal !!!!
dupa cate vezi , cu tankul s-a luat masuri. cu kamaelul (daca te regeri la cancel-ul fara reuse delay se rezolva in 24h maxim)
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
clauss




Posts : 2
Join date : 2010-02-24

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: re   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeFri Feb 26, 2010 11:31 am

hero 2 saptamani
max + 16
si ai mai putea adauga si "auto loot" ca-i enervant sa tot dai "pick up" la fiecare drop....
Back to top Go down
AngelRo

AngelRo


Posts : 11
Join date : 2010-01-30

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: Re: VOTATI -- IMPORTANT   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeFri Feb 26, 2010 2:07 pm

da,auto loot e foarte bun......
Back to top Go down
alin20




Posts : 3
Join date : 2010-02-11

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: Re: VOTATI -- IMPORTANT   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeFri Feb 26, 2010 2:42 pm

Admin wrote:
Vrea ca voi sa votati schimbarile ce vor urma pe server si anume:

VRETI CA : max enchant sa ramana +50 sau sa facem +16 (safe 3 max +16 70%)
VRETI CA : Perioada de oly sa ramana 1 saptamana? sau sa facem 2 saptamani? sau 1 luna?
VRETI CA : Sa adaug pe server un set special si un set de arme special (custom , cu stats mai bune ca si vesper , dar nu overpowered)

Voi face schimbarile in cateva zile , dupa cum veti vota voi Smile
Va rog sa scrieti(daca vreti) si de ce vreti asa si nu altfel...

Eu zic asa : Ideea cu max +16 este buna , un set de armuri noi trebuie adaugat perioada de oly sa ramana o saptamana nu doua pt ca fiecare player care stie juca sa aiba si el o sansa nu sa fie aceeleasi fetze , ce trebuie adaugat in plus eu zic ca dropul sa fie bunicel , daca rata enchantului este de 70% trebuie sa fie un drop mai bun sa nu stai sa bati trenuri de mobi si sa stai vreo 30-60 min sa iti cada un bless si sa li scada m def la mobi .
Back to top Go down
vicking




Posts : 9
Join date : 2010-02-09

VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: eu votez pentru   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitimeFri Feb 26, 2010 10:19 pm

Ar fi mijto +16 max ,un set now, hero 1 sapt dar apropo de ce a spus alin dac armele vor fi 16 max nu 50 si defensu mobilor sa fie scazut la nivelul armelor de 16 nu de 50 actual
Back to top Go down
Sponsored content





VOTATI -- IMPORTANT Empty
PostSubject: Re: VOTATI -- IMPORTANT   VOTATI -- IMPORTANT Icon_minitime

Back to top Go down
 
VOTATI -- IMPORTANT
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» IMPORTANT ---POOL --- Vote for max enchant and plympiad cycle period!!!
» RULES - READ HERE BEFORE POST - IMPORTANT FOR ALL
» De citit inainte de a posta !!! Important pentru toata lumea !!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lineage ][ - Gothic :: Romana - Romanian Section :: Anunturi-
Jump to: