Lineage ][ - Gothic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lineage ][ - Gothic Discussion Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
l2topzone.com

 

 Ceva foarte enervant

Go down 
4 posters
AuthorMessage
vicking




Posts : 9
Join date : 2010-02-09

Ceva foarte enervant Empty
PostSubject: Ceva foarte enervant   Ceva foarte enervant Icon_minitimeSun Feb 14, 2010 4:13 pm

La npc bufer sunt si chant revenge si song of venghance-lifesteal maxim nu prea poti face mai mult de 20 si ceva % iar cand ataci un gladiator sau ceva cu cp/hp f mare cu un fighter de mele cu hp mic
ap ca te omori singur din reflect +ce mai dau si ei dmg-de aceea nu e f corect si nici balance cu am 2 bufele de reflect la npc;

Multumesc pt atentie!
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

Ceva foarte enervant Empty
PostSubject: Re: Ceva foarte enervant   Ceva foarte enervant Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 2:15 pm

vicking wrote:
La npc bufer sunt si chant revenge si song of venghance-lifesteal maxim nu prea poti face mai mult de 20 si ceva % iar cand ataci un gladiator sau ceva cu cp/hp f mare cu un fighter de mele cu hp mic
ap ca te omori singur din reflect +ce mai dau si ei dmg-de aceea nu e f corect si nici balance cu am 2 bufele de reflect la npc;

Multumesc pt atentie!

ok , s-a notat , testez si daca e intradevar cum zici tu luam masuri. O zi faina si mersi de report.
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
clauss




Posts : 2
Join date : 2010-02-24

Ceva foarte enervant Empty
PostSubject: Re: Ceva foarte enervant   Ceva foarte enervant Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 6:51 pm

ca sa nu mai deschid alt topic am sa intreb aici......de ce nu merge freight service?
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

Ceva foarte enervant Empty
PostSubject: Re: Ceva foarte enervant   Ceva foarte enervant Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 8:50 pm

clauss wrote:
ca sa nu mai deschid alt topic am sa intreb aici......de ce nu merge freight service?

deocamdata nu merge deoarece este un exploit legat de fright la care inca nu am fix. pana rezolv cu el freight este off. Sper ca in 1 sapt sa rezolv si problema asta.
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
Makaveli




Posts : 1
Join date : 2010-02-24

Ceva foarte enervant Empty
PostSubject: Re: Ceva foarte enervant   Ceva foarte enervant Icon_minitimeFri Feb 26, 2010 10:17 pm

Inca ceva in legatura cu AIO,o chstie cat se poate e ciudata...BlesedEnchantWeaponS se gasesc la magazin,dar pentru EnchentWeaponS trebuie sa farmam si sa ne rugam la sfantul satelit sa dropeze.Asa ca propun ca la Gm shop-->scrolls sa apara si EnchantWeaponS,sa se inlature de la drop la mobi,sa scoti de la shop BEWS,si a le adaugi la Rb/Enchant zone.
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

Ceva foarte enervant Empty
PostSubject: Re: Ceva foarte enervant   Ceva foarte enervant Icon_minitimeSat Feb 27, 2010 10:50 am

Makaveli wrote:
Inca ceva in legatura cu AIO,o chstie cat se poate e ciudata...BlesedEnchantWeaponS se gasesc la magazin,dar pentru EnchentWeaponS trebuie sa farmam si sa ne rugam la sfantul satelit sa dropeze.Asa ca propun ca la Gm shop-->scrolls sa apara si EnchantWeaponS,sa se inlature de la drop la mobi,sa scoti de la shop BEWS,si a le adaugi la Rb/Enchant zone.

enchanturile si cele normale si cele blessed vor ramane in continuare dropabile in farm zones si la unii rb, dupa cate vezi , cele de la shop au pretul destul de...mare. Si nu , nu pun enchanturi la shop.
HAVE FUN!
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
Sponsored content





Ceva foarte enervant Empty
PostSubject: Re: Ceva foarte enervant   Ceva foarte enervant Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ceva foarte enervant
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Un bug f enervant
» Nu inteleg ceva...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lineage ][ - Gothic :: Romana - Romanian Section :: In General-
Jump to: