Lineage ][ - Gothic Discussion Forum

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
l2topzone.com

Share | 

titanu trebuie umblat la el sefule !

Go down 
AuthorMessage
killerpolly

PostSubject: titanu trebuie umblat la el sefule !   Sat Jan 23, 2010 1:08 am

deci prietene te rog eu mult modifica damage la titan ca mi-sa acrit sa vad 4 oameni de-ai mei morti in 1 frenzy
deci pe light cu blunt in mana da 1.5 k normala 3.5 crt la atk speed de 2k
cu arma 2h dar 3 k normala si 6.5 k crt la atk speed de 1.8 in zealot
pai taticule sati traiasca matale serveru daca e bine asa....
dam asta a fost inregistrat de la gany care are 75k p atk in frenzy si eu sunt pe light
pai bine ca eu dau 1 k crt si 200 normala si el da 3 k cu 6 k pai se poate asa ceva ajung la spawn 4 bucati nici nu le vezi si esti mort nici sa fug in dash de la spawn nu am putut am doar 16k si cu cp 8 k sa numai vb de magi ca aia sunt terorizati....... pana si pe heavy in frenzy eu am dat cu arma +7
2h 1.5 cu 3 k in alt titan in frenzy
te roaga playeri care s-au saturat de faze deastea sa faci ceva cu el eu cred ca fiind singurul arcas dp server am fost cel mai terorizat in 2 sapatamani de cand joc...... mai intai cu paladini de aveau toti mah dar toti paladini dadeam 20 damage cu 200 crt si el cu arc dadea 500 cu 1.5 k de imi smulgeam paru din cap.....acum intru cu titani in criza imagineazati mata la spawn ca eram 5 oameni si ne-a lesinat pe toti gany asta in frenzy cred ca daca eram mag de mult ma plimbam afara dp server la 8 k pdef cat au ei nici nu apuca sa dea 1 curs

ms frumos numai bine .
Back to top Go down
View user profile
TaKeMyRiver

PostSubject: Re: titanu trebuie umblat la el sefule !   Thu Feb 04, 2010 6:10 pm

killerpolly wrote:
deci prietene te rog eu mult modifica damage la titan ca mi-sa acrit sa vad 4 oameni de-ai mei morti in 1 frenzy
deci pe light cu blunt in mana da 1.5 k normala 3.5 crt la atk speed de 2k
cu arma 2h dar 3 k normala si 6.5 k crt la atk speed de 1.8 in zealot
pai taticule sati traiasca matale serveru daca e bine asa....
dam asta a fost inregistrat de la gany care are 75k p atk in frenzy si eu sunt pe light
pai bine ca eu dau 1 k crt si 200 normala si el da 3 k cu 6 k pai se poate asa ceva ajung la spawn 4 bucati nici nu le vezi si esti mort nici sa fug in dash de la spawn nu am putut am doar 16k si cu cp 8 k sa numai vb de magi ca aia sunt terorizati....... pana si pe heavy in frenzy eu am dat cu arma +7
2h 1.5 cu 3 k in alt titan in frenzy
te roaga playeri care s-au saturat de faze deastea sa faci ceva cu el eu cred ca fiind singurul arcas dp server am fost cel mai terorizat in 2 sapatamani de cand joc...... mai intai cu paladini de aveau toti mah dar toti paladini dadeam 20 damage cu 200 crt si el cu arc dadea 500 cu 1.5 k de imi smulgeam paru din cap.....acum intru cu titani in criza imagineazati mata la spawn ca eram 5 oameni si ne-a lesinat pe toti gany asta in frenzy cred ca daca eram mag de mult ma plimbam afara dp server la 8 k pdef cat au ei nici nu apuca sa dea 1 curs

ms frumos numai bine .
aici e un bug la titan pt cei care sunt pe mxc uitativa si mai ales admin man e si tare titanu si e cu bug la skile
Back to top Go down
View user profile

titanu trebuie umblat la el sefule !
Back to top 
Page 1 of 1