Lineage ][ - Gothic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lineage ][ - Gothic Discussion Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
l2topzone.com

 

 Nu o sa inteleg niciodata!!!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Piccolo




Posts : 12
Join date : 2010-01-06

Nu o sa inteleg niciodata!!! Empty
PostSubject: Nu o sa inteleg niciodata!!!   Nu o sa inteleg niciodata!!! Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 7:16 pm

Mai mane...cum se face ca atunci cand tipa cineva pe server ca Ol este overpowered,incepi sa bagi re-use la draming,suspension,silence,root,dar la paladin nu faci nimic,ca sa nu mai zic si de lethala.Nu o sa inteleg niciodata chestia asta,daca tot ai inceput sa faci re-use mare la skile-le de mag,atunci fa frate si la restul claselor,eu am lomg cast pe draming dar la stun il dai imediat in 2 sec.C rezi ca este corect ce faci?Imi place ce-ai facut la OL acum,dar fa ceva si la restul claselor si nu mai asculta idiotii ca ma tine numai in sleep,dar eu cand iau stun de 7 sec si mor nu mai zice nimeni nimic.
Back to top Go down
God0ftitans




Posts : 5
Join date : 2010-01-29

Nu o sa inteleg niciodata!!! Empty
PostSubject: ma abia va astept pe voi sa vad   Nu o sa inteleg niciodata!!! Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 1:16 am

MA VOI NU STITI CAT DE GREU E SA FACI SA TII ONLINE UN SERVER SA FACA PACTHURILE
MA DEACUMA O SA FACA TOATE UPGRADARILE SI CELE NECESARE O SA FACA EVENTURI DE TOATE DA ASTEPTATI ODATA SI NU VA MAI PLANGETI CUM VA OMOARA UNU IMEDIAT LA ADMIN CA CEVA NU MERE BINE GATAAAAAAA!!!!!!! SUNTETI ENEVANTI SI PURTATIVA CIVILIZAT.!!!!!
Back to top Go down
AngelRo

AngelRo


Posts : 11
Join date : 2010-01-30

Nu o sa inteleg niciodata!!! Empty
PostSubject: Re: Nu o sa inteleg niciodata!!!   Nu o sa inteleg niciodata!!! Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 6:27 pm

ai facut Ol-ul prastie...cu iteme +++dau ca'n branza in mine magi cu iteme+10,nu-i corect,ar trbuii sa-l lasi cum era,oricum nu cum e acum....varza
eu defel joc cu Ol si stiu diferenta.....pacat
Back to top Go down
Sponsored content





Nu o sa inteleg niciodata!!! Empty
PostSubject: Re: Nu o sa inteleg niciodata!!!   Nu o sa inteleg niciodata!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nu o sa inteleg niciodata!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nu inteleg ceva...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lineage ][ - Gothic :: Romana - Romanian Section :: In General-
Jump to: