Lineage ][ - Gothic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lineage ][ - Gothic Discussion Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
l2topzone.com

 

 Augumentation

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Baphomet




Posts : 10
Join date : 2010-01-06

Augumentation Empty
PostSubject: Augumentation   Augumentation Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 3:30 am

deci imi pare rau sa zic dar nu mai suport si nu numai eu majoritatea . cum vine asta sa iti dea unu medusa ca are augument de la vreo 10 metri altu stun altru ancor si ce mai au prins augumente ! da e ok sa aiba buffe sau si asa dar sa aiba cooldown frate ! ma tine numai in medusa sau in stun casteaca cate 2 pe secunda ce mai pot sa fac atunci ! Sa se ia masuri ! Multumesc foarte mult .
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

Augumentation Empty
PostSubject: Re: Augumentation   Augumentation Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 2:38 pm

Baphomet wrote:
deci imi pare rau sa zic dar nu mai suport si nu numai eu majoritatea . cum vine asta sa iti dea unu medusa ca are augument de la vreo 10 metri altu stun altru ancor si ce mai au prins augumente ! da e ok sa aiba buffe sau si asa dar sa aiba cooldown frate ! ma tine numai in medusa sau in stun casteaca cate 2 pe secunda ce mai pot sa fac atunci ! Sa se ia masuri ! Multumesc foarte mult .

skills disabled pana vor fi reperate cele cu bug. in rest augument(stats , base stats functioneaza)
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
Baphomet




Posts : 10
Join date : 2010-01-06

Augumentation Empty
PostSubject: Re: Augumentation   Augumentation Icon_minitimeSat Jan 09, 2010 6:05 pm

Iti multumesc foarte mult ! Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Augumentation Empty
PostSubject: Re: Augumentation   Augumentation Icon_minitime

Back to top Go down
 
Augumentation
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lineage ][ - Gothic :: Romana - Romanian Section :: In General-
Jump to: