Lineage ][ - Gothic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lineage ][ - Gothic Discussion Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
l2topzone.com

 

 Un bug f enervant

Go down 
3 posters
AuthorMessage
vicking




Posts : 9
Join date : 2010-02-09

Un bug f enervant Empty
PostSubject: Un bug f enervant   Un bug f enervant Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 6:00 pm

Dac folosesti speluri de mass in apropierea npc-urilor(guard) cand faci pvp cu cineva ele te omoara,f nasol e ca si dropezi;spre ex azi am dat cu rush impact dupa un player la intrarea in talking vilage ,ma omorat garda si am dropat un baium +25,pe care nu lam mai putut ridica ulterior de jos,banuiesc ca si acum este acolo:))
Back to top Go down
AngelRo

AngelRo


Posts : 11
Join date : 2010-01-30

Un bug f enervant Empty
PostSubject: Re: Un bug f enervant   Un bug f enervant Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 1:39 pm

da, e nasoala treaba .....Sad
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

Un bug f enervant Empty
PostSubject: Re: Un bug f enervant   Un bug f enervant Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 11:32 am

vicking wrote:
Dac folosesti speluri de mass in apropierea npc-urilor(guard) cand faci pvp cu cineva ele te omoara,f nasol e ca si dropezi;spre ex azi am dat cu rush impact dupa un player la intrarea in talking vilage ,ma omorat garda si am dropat un baium +25,pe care nu lam mai putut ridica ulterior de jos,banuiesc ca si acum este acolo:))


unde este guard nu se face pvp. ce rost crezi ca are guard ala acolo? scrie si pe butoanele la teleport unde se poate si unde NU se poate face pvp.
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
Sponsored content





Un bug f enervant Empty
PostSubject: Re: Un bug f enervant   Un bug f enervant Icon_minitime

Back to top Go down
 
Un bug f enervant
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ceva foarte enervant

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lineage ][ - Gothic :: Romana - Romanian Section :: Probleme pe server-
Jump to: