Lineage ][ - Gothic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lineage ][ - Gothic Discussion Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
l2topzone.com

 

 Pentru admin

Go down 
3 posters
AuthorMessage
rasad




Posts : 3
Join date : 2010-02-01

Pentru admin Empty
PostSubject: Pentru admin   Pentru admin Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 6:03 am

sal
nu vreau sa fac critica sau ceva ! dar asa vad eu lucrurile
am cochetat si eu un timp cu facutul unui server si stiu ca nu e usor ! ba chiar mai am in pc server files numai ca din cauza serviciului nu prea m-am mai ocupat de el!
serverul arata bine si sunt sigur ca in timp... vor aparea si playerii mai ales ca nu e nou(am inteles ca a fost si interlude)
IMO urmatoarele ar trebui schimbate(stiu ca poate si tu lucrezi si nu ai timp 100% dar...)
- adauga Karma Police ( motiv: ajuta playerii noi contra celor care au deja high gear! )
- adauga sansa ca playerii care sunt pk sa dropeze (noobie players iar au o sansa in plus Very Happy)
- 1 admin sau 1 GM ar trebui sa fie in joc o buna parte din zi(nu stiu pentru altii dar pentru mine conteaza foarte mult ca adminul/GM-ul sa stea cu playerii, sa vb cu ei, sa faca un event chiar daca nu castigi ceva extraordinar de pe urma lui)
- tvt eventul are ca prize 25 GD(pai 25 de gd ii faci in 2-3 min la bleth sau mai stiu eu ce rb)
- mareste durata pentru magic impulse/apetite for distruction/dance of protection/chant of protection/protection instinct si poate mai sunt altele dar nu imi vin mie in minte
-bufferul are un reuse time affraid adika tre sa astepti cateva secunde ca sa iti poti da urmatorul buff
da remove la cutia aia din giran care da artificii(e al naibii de enervanta)
- ca sa iti iei strider tre sa ai 2 angelic essence(pe care daca nu ma insel tre sa omori niste RB confused -- booring)
si ar mai fi...dar din cauza ca e 6.00 dimineata cam atat pot sa gandesc Idea fara sa imi beau cafeaua
I'll be back!!!
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 93
Join date : 2009-12-31

Pentru admin Empty
PostSubject: Re: Pentru admin   Pentru admin Icon_minitimeThu Feb 04, 2010 12:05 pm

rasad wrote:
sal
nu vreau sa fac critica sau ceva ! dar asa vad eu lucrurile
am cochetat si eu un timp cu facutul unui server si stiu ca nu e usor ! ba chiar mai am in pc server files numai ca din cauza serviciului nu prea m-am mai ocupat de el!
serverul arata bine si sunt sigur ca in timp... vor aparea si playerii mai ales ca nu e nou(am inteles ca a fost si interlude)
IMO urmatoarele ar trebui schimbate(stiu ca poate si tu lucrezi si nu ai timp 100% dar...)
- adauga Karma Police ( motiv: ajuta playerii noi contra celor care au deja high gear! )
- adauga sansa ca playerii care sunt pk sa dropeze (noobie players iar au o sansa in plus Very Happy)
- 1 admin sau 1 GM ar trebui sa fie in joc o buna parte din zi(nu stiu pentru altii dar pentru mine conteaza foarte mult ca adminul/GM-ul sa stea cu playerii, sa vb cu ei, sa faca un event chiar daca nu castigi ceva extraordinar de pe urma lui)
- tvt eventul are ca prize 25 GD(pai 25 de gd ii faci in 2-3 min la bleth sau mai stiu eu ce rb)
- mareste durata pentru magic impulse/apetite for distruction/dance of protection/chant of protection/protection instinct si poate mai sunt altele dar nu imi vin mie in minte
-bufferul are un reuse time affraid adika tre sa astepti cateva secunde ca sa iti poti da urmatorul buff
da remove la cutia aia din giran care da artificii(e al naibii de enervanta)
- ca sa iti iei strider tre sa ai 2 angelic essence(pe care daca nu ma insel tre sa omori niste RB confused -- booring)
si ar mai fi...dar din cauza ca e 6.00 dimineata cam atat pot sa gandesc Idea fara sa imi beau cafeaua
I'll be back!!!

s-a facut , sunt deschis la orce alte idei
Back to top Go down
https://l2gothic.forumgratuit.ro
dd1st




Posts : 1
Join date : 2010-02-08

Pentru admin Empty
PostSubject: pt admin   Pentru admin Icon_minitimeMon Feb 08, 2010 1:18 pm

salut !Smile as vrea sa te rog dak se poate sa pui prin special zone niste anti pk.....ma chinui sa iau la mob 3/4 din viata si fine unu full items....si imi da pk sa`mi fure mobu`...Neutral Crying or Very sad


numa bn Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Pentru admin Empty
PostSubject: Re: Pentru admin   Pentru admin Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pentru admin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» VOTATI -- IMPORTANT
» Recompense pentru donatori
» Sugestie pentru server!
» De citit inainte de a posta !!! Important pentru toata lumea !!!
» ADMIN need help!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lineage ][ - Gothic :: Romana - Romanian Section :: In General-
Jump to: